رئیس مایکروسافت: سیاست‌های شرکت برای خرید بیت کوین تغییر نکرده است

0
102
رییس مایکروسافت

 

برد اسمیت (Brad Smith)، رئیس مایکروسافت، در تازه‌ترین مصاحبه خود اعلام کرده است که خرید بیت کوین توسط این شرکت بحث جدیدی نیست و مایکروسافت هم سیاست‌های خود را تغییر نداده است.

مجله آسمان به نقل از مجله ارز دیجیتال گفت:

به گزارش کریپتونیوزمدیا، اسمیت در مصاحبه روز گذشته‌اش با جولیا چترلی (Julia Chatterley)، مجری شبکه سی‌ان‌ان گفت که مایکروسافت برنامه تازه‌ای برای استفاده از بیت کوین به‌عنوان یک ارز ذخیره‌ای را ندارد. اسمیت همچنین گفت که سرمایه‌گذاری در بیت کوین موضوع جدیدی در مایکروسافت نیست. پاسخ او در جواب این سؤال بود که آیا با توجه به ورود تسلا به این حوزه، مایکروسافت سیاست‌های خود را تغییر می‌دهد یا نه.


شاید به خواندن این مطلب هم علاقمند باشید:

ایلان ماسک: اگر لازم باشد، ارزدیجیتال مارس‌کوین را می‌سازم


 

در ماه‌های گذشته و همزمان با افزایش قیمت بیت کوین و ثبت رکوردهای تازه، بسیاری از شرکت‌های دنیا از جمله تسلا و مایکرواستراتژی (MicroStrategy) اقدام به سرمایه‌گذاری و خرید بیت کوین کردند.

مایکل نووگراتز (Michael Novogratz)، مدیرعامل دیجیتال گلکسی (Digital Galaxy)،‌ پس از اعلام خبر خرید بیت کوین توسط تسلا، گفت که بسیاری از شرکت‌های بزرگ دیگر هم پا جای پای تسلا خواهند گذاشت.

توییتر هم دیگر شرکت بزرگی است که اعلام کرد در صورت لزوم، در بیت کوین سرمایه‌گذاری خواهد کرد. این در حالی است که جک دورسی، مدیرعامل توییتر، از طرفداران پروپاقرص بیت کوین است و چندی هم ۵۰۰ بیت کوین برای توسعه ارز دیجیتال در هند و آفریقا اهدا کرد.

منبع:

ارز دیجیتال

چقدر این مطلب برات مفید بود؟
5 (1)
مقاله قبلی۳ رکورد کم‌سابقه در بازار مسکن
مقاله بعدیپیش ‌بینی بورس هفته اول اسفند

نظر دهید:

Please enter your comment!
Please enter your name here