معرفی و بررسی برج دریا چیتگر

0
0
معرفی و بررسی برج دریا چیتگر

پروژه برج دریا چیتگر یکی از پروژه های در حال ساخت این منطقه است. این پروژه متشکل از دو برج دریا ١ و دریا ٢ می باشد که، با توجه به موقعیت مکانی و قرار گرفتن در پهنه d شهرک چیتگر، پروژه ای بی نظیر جهت سرمایه گذاری و خرید ملک است.

منطقه چیتگر به واسطه برخورداری از ظرفیت بسیار بالا و گردش پذیر بودن توجه خیل عظیمی از سرمایه گذاران را، به خود جلب کرده است. به همین دلیل شاهد سرمایه گذاری تعاونی ها و افراد سرمایه دار بزرگ در این ناحیه از منطقه ٢٢ هستیم.

مشخصات و ویژگی های برج های دریا چیتگر

برج دریا چیتگر شامل دو برج دریا ١ و دریا ٢ می باشد که، سازنده این پروژه پهنه دی از شهرک چیتگر را، برای احداث آن در نظر گرفته است. این برج های منحصر به فرد از ویژگی های ویژه ای نیز برخوردار هستند که، در ادامه به برخی از این ویژگی ها می پردازیم؛

 • این برج ها فرصتی ایده آل برای سرمایه گذاری و سکونت هستند.
 • این پروژه در پهنه دی شهرک چیتگر احداث می شوند. از این جهت در مجاورت باغ گیاه شناسی قرار می گیرند.
 • برج های این پروژه از طراحی نقشه و پلان بسیار خوبی برخوردار هستند.
 • هر برج دریا چیتگر در این پروژه دارای ٢۴ طبقه خواهد بود.
 • تعداد ١٩ طبقه از هر برج برای ساخت واحد های مسکونی مشخص شده است.
 • پارکینگ، انباری و لابی پنج طبقه از هر یک از برج های دریا را، به خود اختصاص داده اند.
 • حق مالکیت کلیه برج ها در پهنه دی برای بنیاد ارتش جمهوری اسلامی ایران تعلق محفوظ است و پس از تکمیل واحدها به افراد متقاضی واگذار می شوند.

مشخصات و ویژگی های برج های دریا چیتگر

مدت زمان اتمام ساخت و ساز برج دریا چیتگر در شهرک چیتگر پهنه دی حدوداً ۵ سال به طول می انجامد. پس از اتمام ساخت و ساز مرحله واگذاری ساختمان ها و واحدهای مسکونی به افراد سرمایه گذار و متقاضی شروع می شود.

هر طبقه از برج های دریای ۱ و دریای ۲ شامل ۱۰ واحد مسکونی می باشد. به این ترتیب هر برج از این پروژه به طور کلی شامل ۱۹۰ واحد ساختمانی است. متراژ واحدها در این برج ها به گونه ای کاملاً متنوع و متفاوت از یکدیگر می باشد.

در چهار گوشه از برج دریا چیتگر شاهد وجود واحدهایی با پلان و متراژ متفاوت از سایر واحدها هستیم که ۱۲۰ متر مربع به هر یک از این برج ها در گوشه ها اختصاص داده می شود. در سمت جنوبی برج ها شاهد احداث و قرارگیری واحدهایی با متراژ ۱۱۵ متر مربع هستیم.

پلان و متراژ واحدهایی که در ناحیه غرب و شرق این برج ها قرار دارند متفاوت است و حدود ۱۱۰ متر مربع می باشند. احداث برج های دوگانه دریا چیتگر برای پهنه دی که یک پهنه نوساز است باعث شده است تا استقبال فراوانی از برج های این پروژه از سوی مردم به وقوع بپیوندد.

خرید آپارتمان در دریاچه چیتگر

امکانات پروژه برج های دریا چیتگر

برج دریا چیتگر به واسطه قرارگیری در پهنه دی و شهرک چیتگر از امکانات بی نظیری برخوردار خواهد بود. کمپانی سازنده این پروژه در نظر دارد تا کلیه امکانات رفاهی آسایشی و تفریحی را برای ساکنین این برج در نظر بگیرد.

پس از اتمام ساخت برج های دوگانه دریا ۱ و دریا ۲ در این شهرک این کمپانی اقدام به طراحی و محوطه سازی در اطراف این برج ها می نماید. تامین فضای سبز و ایجاد فضایی مفرح جهت استفاده ساکنین برج های این پروژه از دیگر اهداف و امکانات سازنده در این برج دریا چیتگر خواهد بود.

هنگامی که مجموعه ای شروع به ساخت و ساز در منطقه چیتگر می نماید؛ به امکانات برج های پروژه خود به حد فراوانی می اندیشد پروژه برج های دریایی ۱ و ۲ چیتگر نیز از این قاعده مستثنا نمی باشد. در ادامه با برخی از امکانات ویژه این برج ها آشنا می شویم؛

 • این برج ها از یک سالن اجتماعات چند منظوره با کلیه امکانات و تجهیزات مورد نیاز برخوردار است تا در صورت لزوم افراد ساکن در این پروژه مسکونی قادر به استفاده از این سالن اجتماعات باشند.
 • امکانات لحاظ شده در این برج های دوگانه می توان به سیستم مانیتورینگ و دوربین های مداربسته مجهز و مدرن اشاره کرد.
 • برای مجموعه برج های این پروژه سالن ورزشی در نظر گرفته شده است که این سالن با کلیه وسایل ورزشی و تجهیزات مورد نیاز مجهز شده است و افراد ساکن در این مجموعه قادر به استفاده از این سالن ورزشی خواهند بود.
 • کلیه واحدهای برج دریا ۱ و دریا ۲ از بهترین متریال اولیه و مصالح استاندارد و مرغوب ساخته می شود.
 • آشپزخانه تمامی واحدها در برج دریا چیتگر از بهترین و با کیفیت ترین چوب و ام دی اف برای کابینت ها و بهترین سرامیک و نورپردازی برخوردار خواهند گردید.
 • سیستم برق اضطراری از دیگر امکانات مهمی است که توسط سازنده برای این برج ها در نظر گرفته شده است.
 • جهت دفع زباله در این واحدها از سیستم شوتینگ استفاده می شود سیستم شوتینگ نوعی سیستم است که دارای دو دریچه درون واحد و دریچه دیگر خارج از برج است. دفع پسماندهای هر واحد از طریق دریچه صورت می گیرد و در عرض چند لحظه به خارج از برج هدایت می شود.

بیشتر بخوانید: معرفی و بررسی برج ساحل چیتگر

مرحله پیشروی برج های دریا چیتگر

برج دریا چیتگر در حال حاضر در حال مرحله گودبرداری به سر می برد. پس از این مرحله سایر مراحل احداث و ساخت و ساز این پروژه آغاز می گردد. بر اساس بررسی ها و پیش بینی های به عمل آمده توسط کمپانی سازنده این پروژه حدوداً ساخت و ساز آن ۵ سال به طول خواهد انجامید.

مرحله پیشروی برج های دریا چیتگر

کلام پایانی

برج دریا چیتگر جزو پروژه های نوساز و در دست احداث در پهنه بی از شهرک چیتگر می باشد. این منطقه به علت برخورداری از امکانات ویژه و بی نظیر، پتانسیل تبدیل به قطب گردشگری و سکونتی فوق العاده را، دارا می باشد. بر همین اساس استقبال از پیش خرید واحد در این پروژه کم نظیر بوده است.

یکی از مجموعه های فعال در حوزه املاک و مستغلات که می تواند به شما در زمینه کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با این پروژه از پهنه دی کمک کند مجموعه آسمان هوم می باشد.

چقدر این مطلب برات مفید بود؟
0 (0)
مقاله قبلیمعرفی و بررسی برج ارکیده 10 چیتگر
مقاله بعدیمعرفی و بررسی برج سایه چیتگر

نظر دهید:

Please enter your comment!
Please enter your name here