معرفی و بررسی برج ارکیده 6 چیتگر

0
7
معرفی و بررسی برج ارکیده 6 چیتگر

آیا شما قصد سرمایه گذاری در منطقه بیست و دو تهران را دارید؟ پس چرا به برج ارکیده6  توجه نمی کنید. برج نام برده شده یکی از بهترین و نوسازترین برج های موجود در این نقطه است. اگر در ارتباط با محل قرارگیری این مجتمع عظیم الجثه نمی دانید، پهنه A می باشد. در معرفی و بررسی برج ارکیده 6 چیتگر باید گفت، هم مدرن و هم شیک است. به همین خاطر توسطِ سرمایه گذاران بسیاری مورد توجه قرار گرفته است.

ما در طول این مطلب از خود به معرفی این برج زیبا و مدرن خواهیم پرداخت. پس برای کسبِ اطلاعاتِ بیشتر در این زمینه با ما در ادامه این مطلب از خود همراه باشید.

 

با برج ارکیده 6 چیتگر بیشتر آشنا بشوید!

اگر که بخواهیم در ارتباط با شهرک مسکونی چیتگر بهتر با هم صحبت کنیم، به صورت پهنه تقسیم بندی و نام گذاری شده است. در معرفی و بررسی برج ارکیده 6 چیتگر باید گفت، در پهنه A شهرک چیتگر خودنمایی می کند. کاربری این برج تجاری نبوده و مسکونی است. تعداد طبقات تشکیل دهنده آن نیز نوزده عدد می باشد.

یک طبقه از این تعداد طبقات به لابی مَن بسیار شیک و باشکوه اختصاص پیدا کرده است. سه طبقه هم برای پارکینگ واحدها و انباری آنها می باشد. پس از این نوزده طبقه، پانزده طبقه به واحدهای مسکونی اختصاص دارد.

سازه این برج زیبا از اسکلت فلزی بوده و بسیار مقاوم است. اگر که از زلزله یا دیگر بلایای طبیعی هراس دارید، برج ارکیده شش را انتخاب کنید. چرا که با استفاده از پیچ و مهره در مقابل چنین حوادث طبیعی به خوبی مستحکم شده است. در معرفی و بررسی برج ارکیده 6 چیتگر بهتر است، به دیواره های آن نیز نگاهی بی اندازیم. قسمتِ دیواره ها با استفاده از بلوک هبلکس پوشش داده شده است.

در اجرای نما از متریال سیمان کمک گرفته شده است. اگر که درب واحد یا اتاق ها برای شما مهم است، از HDF می باشد. جالب است، امّا حق مالکیت این برج به تعاونی ارتش جمهوری اسلامی ایران تعلق دارد.

بیشتر بخوانید: خرید آپارتمان در دریاچه چیتگر

نگاهی کوتاه به واحدهای برج مسکونی ارکیده 6

واحدهای این برج سَر به فلک کشیده در تیپ نقشه هایی متفاوت ساخته شده است. این موضوع خود یکی از مهم ترین ویژگی های برج معرفی شده می باشد. زیرا شما می توانید، در معرفی و بررسی برج ارکیده 6 چیتگر حق انتخاب هایی وسیع داشته باشید.

اگر که نیاز به خرید یک واحد با متراژ کم را دارید، واحدهایی68  متری در این برج نظر شما را به خود جلب خواهد نمود. البته برای شما دوستداران واحدهایی با متراژ بالا نیز چاره ای اندیشیده شده است. زیرا در این برج واحدهایی111  متری هم وجود دارد.

همانطور که گفته شد، این برج در پهنه اِی شهرک چیتگر قرار گرفته است. به همین خاطر واحدهایی که در طبقات بالایی و قسمت جنوبی برج قرار گرفته اند، چَشم اندازی از پارک جنگلی چیتگر همه روزه نگاهشان را به خود جلب خواهد نمود.

در معرفی و بررسی برج ارکیده 6 چیتگر بهتر است، یک نکته را بازگو کنیم. واحدهایی که68  متری هستند، در قسمت جنوبی برج قرار گرفته و از جمله بهترین واحدها به شمار می روند. پس شما می توانید، با توجه به بودجه خود واحدهایی دو خوابه یا سه خوابه را انتخاب کنید.

درباره امکانات برج ارکیده 6 چیتگر

در کل برج هایی که درون منطقه بیست و دو چیتگر ساخته شده اند، امکانات بسیاری را در دِل خود جای داده اند. همچنین بسیار مدرن و شیک نیز تماشایی می باشند. زیرا تمامی این برج ها توسطِ تعاونی سازان دولتی یا غیر دولتی طراحی و ساخته شده اند.

در معرفی و بررسی برج ارکیده 6 چیتگر باید خاطر نشان کرد، که به استانداردهای برج سازی توجه ویژه ای شده است. پس از این جهت در ارتباط با برج معرفی شده خیالتان راحت باشد. حال در ارتباط با امکاناتی که در دِل برج ارکیده شش به کار گرفته شده می توانیم، به موارد زیر اشاره کنیم؛

 • دارای چیلر مرکزی.
 • سیستم برق اضطراری برای برج.
 • برخورداری از سیستم صوتی مرکزی.
 • لابی من برج به صورت شبانه روزی است.
 • وجودِ چهر لاین آسانسور هم برای بار و هم نفربر.
 • سیستم اعلان حریق و اطفاء آن برای آسودگی خاطر ساکنین.
 • وجودِ پارکینگ و انباری اختصاصی برای هریک از واحدها.
 • نصب اسپلیت در تمامی اتاق های برج ارکیده 6 دریاچه چیتگر.
 • برخورداری از دوربین مدار بسته برای تمامی مشاعات برج ارکیده.
 • در معرفی و بررسی برج ارکیده 6 چیتگر حتی باید به وجودِ آنتن و ماهواره مرکزی اشاره کنیم.
 • و بسیاری از امکانات دیگر!

درباره امکانات برج ارکیده 6 چیتگر

درباره موقعیت مکانی برج ارکیده 6 بیشتر بدانید!

شهرک چیتگر یکی از نام هايی است، که برای شهرک امام رضا علیه السلام انتخاب نموده اند. آنهم به دلیل نزدیکی این شهرک به دریاچه چیتگر می باشد.

اگر ما بخواهیم در ارتباط با موقعیت قرار گیری این برج در معرفی و بررسی برج ارکیده 6 چیتگر با شما سخن بگوییم، یکی از بهترین لوکیشن هاست. در قسمت شمالی این برج باغ گیاه شناسی و چهارباغ دیده می شود و از قسمت جنوبی به شهربازی هزار و یک شب خَتم می گردد. حال از قسمتِ غربی خود به دریاچه شهدای خلیج فارس خَتم شده و از قسمت شرقی به بزرگراه خرازی وصل شده است.

پس شما متوجه شده اید، که از نظر لوکیشن برج معرفی شده در یکی از بهترین موقعیت ها قرار گرفته است. قطعاً به همین دلیل سرمایه گذاران به سمت خرید واحد از برج ارکیده رهسپار می شوند. بهتر است، در ادامه معرفی و بررسی برج ارکیده 6 چیتگر به مسیرهای رفت و آمد بپردازیم. پس همچنان با ما در ادامه این مطلب از خود همراه باشید.

مسیرهای رفت و آمد به برج ارکیده 6 را بشناسید!

مکانی که این برج در آن قرار گرفته است، بسیار مناسب می باشد. ولی چرا! در واقع شما ساکنان عزیز برای رفت و آمد خود امکانِ استفاده از شریان های مهم را دارید. بزرگراه شهید خرازی و بزرگراه شهید حکیم یا آزاد راه تهران و کرج تنها برخی از این مسیرها هستند. اگر چه قصد استفاده از ایستگاه مترو را دارید، به ایستگاه متروی ایران خودرو بروید.

علاوه بر تمامی اینها پنج پایانه حمل و نقل درون شهری داخل شهرک چیتگر رفت و آمد را برای شما راحت نموده اند.

بیشتر بخوانید: معرفی و بررسی برج ارکیده ۵ چیتگر

برای سرگرمی و خرید به کجا برویم؟

دوستانِ عزیز در معرفی و بررسی برج ارکیده 6 چیتگر باید خاطر نشان کرد، که علاوه بر دسترسی به مسیرهایی اصلی نزدیک به دریاچه چیتگر و پارک جنگلی چیتگر است. پس شما برای سرگرمی و گذران اوقات فراغت می توانید، بدان جا بروید. علاوه بر این دو مجتمع تجاری و تفریحی باملند هم در نزدیکی برج ساخته شده است.

ایرانمال، شهربازی هزار و یک شب یا آبشار تهران تنها برخی از نقاطی است، که شما برای آخر هفته های خود امکانِ انتخاب آنها را دارید. البته اگر که به واحدهای صنفی کوچک نیاز دارید، تعداد بیشماری در نزدیکی برج وجود دارد.

 

برای سرگرمی و خرید به کجا برویم؟

سخن آخر

دوستانِ عزیز ما در طول این مطلب از خود به معرفی و بررسی برج ارکیده 6 چیتگر پرداختیم. اکنون شما می دانید، این برج در پهنه اِی شهرک چیتگر واقع شده و دارای امکانات بیشماری است. این برج تماماً مسکونی است و تعداد واحدهای آن پانزده طبقه می باشد! البته دارای یک طبقه لابی اختصاصی و سه طبقه پارکینگ و انباری هم می باشد.

امیدواریم که اطلاعات ارائه شده در طول این مطلب از آسمان هوم برای شما مفید و کاربردی بوده باشد. البته شما در صورت وجودِ سؤالات بیشتر در این زمینه امکانِ تماس با ما را دارید.

چقدر این مطلب برات مفید بود؟
0 (0)
مقاله قبلیمعرفی و بررسی برج ارکیده ٩ چیتگر
مقاله بعدیمعرفی و بررسی برج چشمه سار چیتگر

نظر دهید:

Please enter your comment!
Please enter your name here